Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

Cevahir
4*1
Başlık Yazar

Fabrika ayarlarını sıfırlayamıyorum

Pzr Haz 21, 2020 1:08 pm

Merhaba
2017 Vitara glx im var Exra ayarlar şifresi test3858 fakat bu şifre ile fabrika ayarlarını geri yükleyemiyorum bilen biri bana yardımcı olabilir de çok sevinirim

Kullanıcı avatarı
mksahin
4*2

Re: Fabrika ayarlarını sıfırlayamıyorum

Pzr Haz 21, 2020 9:42 pm

Fabrika ayarlarına dönmek için gereken şifre 7890.

Yalnız fabrika ayarlarına dönüldüğünde Ayarlar->Uygulamalar->İndirilen Uygulamalar menüsünde görülen tüm uygulamalar veya güncellemeler siliniyor. Dolayısıyla bunların APK yedeğini almak isteyebilirsiniz (en azından internette bulamayacaklarınız için). Uygulama yedeği almak için APK çıkarıcı (APK extractor) bir uygulama kurmanız lazım. Uygulama yedeği almanın bir diğer yolu da Ekstra Ayarlar altında bulunan bir seçenek ("test3858" şifresi ile girilen). Tam adını şu an hatırlamıyorum ama orada bulunan bir seçeneğin altında 1) Clear backed up apps (yedeği alınmış uygulamaları sil) ve 2) Backup installed apps (Kurulu uygulamaların yedeğini al) şeklinde 2 seçenek var. 2. seçenek sistemde kurulu uygulamaların APK yedeğini alıp dahili SD kartta ".apk" isimli gizli bir klasöre kaydediyor. 1. seçenek ise bu klasörü siliyor. Bu şekilde 2. seçeneği kullanarak uygulamaların yedeğini alırsanız, sistem fabrika ayarlarına döndükten sonra bu uygulamaları otomatik olarak kuruyor. Eğer otomatik kurulum olmazsa da daha sonra sonra dosya tarayıcıda "Gizli dosyaları göster" özelliğini açıp ".apk" klasöründen bu uygulamaları tekrar yükleyebilirsiniz.

Cevahir
4*1
Başlık Yazar

Re: Fabrika ayarlarını sıfırlayamıyorum

Pzr Haz 21, 2020 9:48 pm

Çok teşekkür ederim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 0 misafir
GZIP: On