Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

rhino
4*2

Re: Vitara el kitabı uygulaması (APK)

Prş Tem 02, 2020 10:24 pm

Atakan yazdı:
rhino yazdı:
Multimedya ve kamera tam saatli bomba :D

Aynen öyle. Aracı aldıktan 2 ay sonra cihaz değişti, bugüne kadar da (yaklaşık 2.5 yıl) sıkıntı olmadı ama şimdi su koydu. Garantiden sonra trak dediği yerde bırakıcam. Alternatifler var çok şükür.

Dediğiniz modeller Android mi? sony,kenwood falan klasik modelleri vitaraya uyarlıyorlar ama fiyat yüksek.

Kullanıcı avatarı
Atakan
4*2

Cum Tem 03, 2020 7:55 am

Android olup olmadığını tam bilmiyorum. Ama daha stabil ve uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum.

rhino
4*2

Cum Tem 03, 2020 3:59 pm

Atakan yazdı:
Android olup olmadığını tam bilmiyorum. Ama daha stabil ve uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum.

Garantiden sonra araçla ilgili uzun vadeli düşüncelerim olursa, ki şu an için öyle düşünüyorum, o vakit kapı içi yalıtım, ana ünite ile birlikte ses sistemi değişimi yaparım. Ana ünite için de, bu işi ciddi yapan yerler Android 'e asla diyorlar ama ben demiyorum :lol:

Kullanıcı avatarı
Atakan
4*2

Çrş Ağu 05, 2020 6:22 pm

Atakan yazdı:

Geçen bu bir aylık süre zarfında yine geri viteste iken kamera sıkıntısı yaşadım. Bugün servise götürdüm yapılan kontrol sonucu cihazı Daichi'ye göndermeyi uygun gördüler. Önümüzdeki hafta ikame cihaz takılacak ve bizim Medya sökülecek. İki yıldır sıkıntı yoktu ama şimdi sıkıntı baş gösterdi.

10 Temmuzda ikame cihaz takıldı, tablet söküldü, İstanbul'a gönderildi ve nihayet dün cihazın geldiğini bildirdiler. Bugün de takıldı. Garantiden onarım yapıldı ve şimdilik bir sorun yok. Zaman içinde umarım arızalar çıkmaz. Takılan ikame cihaz şu, belki merak eden olursa diye buraya bırakayım.

Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir
GZIP: On