Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

mantarman
4*1
Başlık Yazar

3. Nesilde harici mikrofon

Cmt Eyl 21, 2019 9:35 pm

Merhaba arkadaşlar,
ben de bir kaç gün önce 2017 vitara 1.4S  alarak aranıza katıldım. benden önceki sahibi multimedyayı 3. nesil ile değiştirmiş. Bluetooth ile konuşmaya çalışınca yolda giderken karşıdaki beni hiç anlamıyor bu zaten herkeste olan klasik problem. Bugün serviste cihazı söktürüp arkasına baktık, harici mikrofon takacak mikrofon girişi yoktu. Bir oto teypçi var olan mikrofonu iptal ederek onun bağlantı noktasına harici mikrofon bağlantı jaci ekledi, ona da bir mikrofon taktık ancak bu şekilde de ses hala çok kötü. Önceki halinden daha iyi ama gene de kötü. Forumda birisi bluetoothu güncelleyerek çözdüğüne dair bir şey söylemişti. Bu tarz bir çözüm bilen eden veya farklı bir deneyimi olan var mı acaba?
Bu arada şöyle bir durum da gözlemledim, benim telefon asus, benim telefonu cihaza bluetooth ile bağlayıp konuştuğumdaki telefon görüşme kalitesi ile cihaza iphone bağlayıp konuştuğumdaki telefon görüşmesi arasında fark var. İphone ile daha iyi ama gene de çok iyi değil. Bu durum beni bluetooth konusunda şüphelendirmedi değil.. :) 
3. nesil ile bu sorunu aşmayı başaran birisi var mı aramızda? :)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir
GZIP: On