Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

Kullanıcı avatarı
akinkalayci
4*2

Re: Multimedya Cihazında Önerdiğim Uygulamalar

Pzr Eyl 26, 2021 10:34 pm

eski sürümünü kurdum, hallettim. teşekkürler.

trkitaro
4*1

Çrş Eki 06, 2021 9:17 am

Merhabalar, sitede yeniyim, paylaşım çok güzel olmuş. Bir sorum olacaktı.
-iphone cihazlara gelen ios 15 güncellemesinden sonra iphone cihazları modem olarak kullanmak istediğimizde android multimedya cihazlar iphone telefonlara bağlanmıyormuş. Bu konu ile ilgili bilgi ve çözümler var mıdır?

Kullanıcı avatarı
akinkalayci
4*2

Çrş Eki 20, 2021 1:20 am

Atakan yazdı:
akinkalayci yazdı:
radyoland uygulamasını yüklemeyi deneyen oldu mu? ben 3 apk denedim, hepsinde de cihazla uyumsuz mesajı aldım.

Denemedim ama 5 sürümleri yanlış hatırlamıyorsam 64 bit. 4 sürümlerini denemediyseniz onları bir deneyin.

buldum ve kurdum. bazı radyolar (örneğin kafa) çalmıyor, bazıları çalıyor.
asıl podcast için kurmuştum ama podcastler hiç açmıyor. maalesef. 

h.aksankur
4*1

Prş Kas 18, 2021 4:26 pm

Merhaba arkadaşlar, geçen gün Kawai opl-555-as multimedya teyp aldım. Çok güzel çalışıyor çalışmasına ama Fabrika ayarları şifresi 126 olarak kitapçıkta yazmasına rağmen giriyorum olmuyor denemediğim şifre kalmadı bileniniz varsa bana yardımcı olabilir mi?

Kullanıcı avatarı
mksahin
4*2
Başlık Yazar

Cum Kas 19, 2021 1:40 am

h.aksankur yazdı:
Merhaba arkadaşlar, geçen gün Kawai opl-555-as multimedya teyp aldım. Çok güzel çalışıyor çalışmasına ama Fabrika ayarları şifresi 126 olarak kitapçıkta yazmasına rağmen giriyorum olmuyor denemediğim şifre kalmadı bileniniz varsa bana yardımcı olabilir mi?

Genelde bu tip şifreler en az 4 basamaklı olur. Belki kitapçıkta bir rakamı eksik basılmıştır. X126, 1X26, 12X6, 126X şeklinde (X: 0-9) deneyebilirsiniz (40 farklı kombinasyon).

İnternette bu cihaz Opel Astra modeli olarak görünüyor. Vitara için uygun çerçevesi var mı?

1GB RAM, 16GB dahili depolama olarak görünüyor. 2015-2018 modellerde kullanılan Daichi cihazlara göre sadece işlemcisi (4 yerine 8 çekirdekli) ve Android sürümü (4.4 yerine 6.0) daha iyi görünüyor. Ekran ölçüsü 10 inç mi (Daichi'ler gibi) yoksa daha küçük mü (7 veya 8 inç)?

1GB RAM'li bir cihazla Play Store kullanmak pek mümkün değil gibi bu devirde. Performans olarak memnun musunuz?

Bir de mahsuru yoksa kaça aldınız acaba? İnternette fiyatını göremedim. Teşekkürler...

h.aksankur
4*1

Cum Kas 19, 2021 11:46 am

Merhaba, ben aslında kaç gündür sorunu çözemedim, bende ki opel astra için zaten sadece yardımcı olacak biri varsa diye yazdım. Kİmseyi yanıltmak değildi maksadım. Ama yardımcı olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederim. 

h.aksankur
4*1

Cum Kas 19, 2021 11:47 am

mksahin yazdı:
h.aksankur yazdı:

Genelde bu tip şifreler en az 4 basamaklı olur. Belki kitapçıkta bir rakamı eksik basılmıştır. X126, 1X26, 12X6, 126X şeklinde (X: 0-9) deneyebilirsiniz (40 farklı kombinasyon).

İnternette bu cihaz Opel Astra modeli olarak görünüyor. Vitara için uygun çerçevesi var mı?

1GB RAM, 16GB dahili depolama olarak görünüyor. 2015-2018 modellerde kullanılan Daichi cihazlara göre sadece işlemcisi (4 yerine 8 çekirdekli) ve Android sürümü (4.4 yerine 6.0) daha iyi görünüyor. Ekran ölçüsü 10 inç mi (Daichi'ler gibi) yoksa daha küçük mü (7 veya 8 inç)?

1GB RAM'li bir cihazla Play Store kullanmak pek mümkün değil gibi bu devirde. Performans olarak memnun musunuz?

Bir de mahsuru yoksa kaça aldınız acaba? İnternette fiyatını göremedim. Teşekkürler...

Merhaba, ben aslında kaç gündür sorunu çözemedim, bende ki opel astra için zaten sadece yardımcı olacak biri varsa diye yazdım. Kİmseyi yanıltmak değildi maksadım. Ama yardımcı olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederim. 

h.aksankur
4*1

Cmt Kas 20, 2021 6:11 pm

mksahin yazdı:
h.aksankur yazdı:

Merhaba, ben sizin dediğiniz varyasyonların hepsini denedim ama olmadı. Şifreyi satıcısına sordum oda bilmiyor. Kawai nin Türkiye temsilcisi de dükkanı kapatmış, hiç muhatap yok.

Kullanıcı avatarı
mksahin
4*2
Başlık Yazar

Cmt Kas 20, 2021 6:23 pm

h.aksankur yazdı:
Merhaba, ben sizin dediğiniz varyasyonların hepsini denedim ama olmadı. Şifreyi satıcısına sordum oda bilmiyor. Kawai nin Türkiye temsilcisi de dükkanı kapatmış, hiç muhatap yok.

Belki oto multimedya işi yapan yerler bilebilir, onlara sorabilirsiniz. Kolay gelsin...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir
GZIP: On