Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

Mephwill
4*2

Re: Off-Road / Modifikasyonlar - Saha incelemeleri

Çrş Mar 31, 2021 4:01 pm

Asfalttan çıktığımda çektiğim bazı kısa ve ultra amatör videoları youtube’a yükledim, linki de paylaşmak istedim forumda. allgrip sağolsun her koşulda şahane !!

https://youtube.com/channel/UCR1dlYODCZrkUCO8qvyp9lw

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Çrş Mar 31, 2021 9:22 pm

Onur çok güzel işler, izninle gönderine müdahale ettim bi adet videonu direkt ekledim, insanlar izlesin fikir sahibi olsun. Teşekkürler.

Mephwill
4*2

Çrş Mar 31, 2021 9:54 pm

kvadankpakal yazdı:
Onur çok güzel işler, izninle gönderine müdahale ettim bi adet videonu direkt ekledim, insanlar izlesin fikir sahibi olsun. Teşekkürler.

Estağfurullah abi daha güzel olmuş böyle :) ben teşekkür ederim

biscana
4*2

Çrş Nis 07, 2021 11:18 am

Mephwill yazdı:
Asfalttan çıktığımda çektiğim bazı kısa ve ultra amatör videoları youtube’a yükledim, linki de paylaşmak istedim forumda. allgrip sağolsun her koşulda şahane !!

Tekrar tebrik eder ve bol gezmeler dilerim :)
Ben de yaz lastiklerimin ömrünü tamamlamak üzere olmasını bahane ederek a/t ye geçmeyi planlıyorum. 
Sanırım Yokohama Geolandar a/t piyasa bulunmuyor. Bu durumda olası seçenekler General Grabber a/t3 veya Falken Wildpeak olacak.
Merak ettiğim konu ise lastik basıncı. Orijinal ölçü dışına çıktığınız için lastiklere bastığınız havayı da değiştirdiniz diye düşünüyorum. günlük kullanımda hangi basınçta kullanıyorsunuz acaba? 

Mephwill
4*2

Çrş Nis 07, 2021 12:21 pm

biscana yazdı:
Mephwill yazdı:

Tekrar tebrik eder ve bol gezmeler dilerim :)
Ben de yaz lastiklerimin ömrünü tamamlamak üzere olmasını bahane ederek a/t ye geçmeyi planlıyorum. 
Sanırım Yokohama Geolandar a/t piyasa bulunmuyor. Bu durumda olası seçenekler General Grabber a/t3 veya Falken Wildpeak olacak.
Merak ettiğim konu ise lastik basıncı. Orijinal ölçü dışına çıktığınız için lastiklere bastığınız havayı da değiştirdiniz diye düşünüyorum. günlük kullanımda hangi basınçta kullanıyorsunuz acaba? 

Teşekkür ederim:) yokohama bulamıyorsanız falken at01’den ziyade general tavsiye ederim (kış kullanımına da daha elverişli). Günlük kullanımda 33-34 olarak kullanıyorum, arazide 29-30a kadar düşürdüğüm oluyor basıncı.

biscana
4*2

Çrş Nis 07, 2021 6:22 pm

Teşekkürler, halihazırda kış lastiklerim olduğu için (onlar da Falken) Wildpeak at 01 lerle ilgili de yabancı kaynaklarda iyi yorumlara rastladığımdan onlara yönelmiştim. 
Eğer Falken bulamazsam General alacağım artık.
34 psi bana biraz fazla gibi geldi, fırsatınız olursa tebeşir ile test edip doğru basınçta mı kontrol edin derim, ben şahsen yeni lastikleri takar takmaz öyle yapacağım. 

biscana
4*2

Çrş Nis 07, 2021 6:34 pm

aklımda iken bu linki de buraya bırakayım, ben henüz cesaret edemiyorum ama belki biri bir gün (kurlar müsaade ederse) birisi denemek ister.

https://ceika-store.com/products/ceika- ... a-ly-15-up 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 4 misafir
GZIP: On