Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Reis
4*2

Re: Yalıtım

Pzt Eyl 02, 2019 1:33 pm

rhino yazdı:
Linkteki Subigarage firmasını beğeniyorum ve böyle komple bir yalıtım düşünsem tercih ederdim. Lakin yapılan iş iyi olunca fiyat da epey pahalı. 
Yukarıdaki linkteki instagram paylaşımında yorumları okumanızı rica ederim. Adamın biri "takoz gibi araba","ultra konforsuz bir araç" demiş. Kapılara ses sistemi geliştirmek amaçlı ben de yalıtım yaptırmayı düşünüyorum ama bu tip yorumları okuyunca diyorum acaba ben farklı bir Vitara 'ya mı biniyorum. Yani Duster 'a bile ultra konforsuz denemez. Ultra demek için ne bileyim kasisten falan geçerken koltuğun yayının k.çına batması gerekir mesela. Halbuki bizim "deri" koltuklar kışın k.çımı ısıtıyor. Nasıl bir lüks araç kullanıyorsa insanlar, bizim araç takoz ve ultra konforsuz oluyor ben anlamadım. Ultra konforlu değilse de ultra konforsuz kesinlikle değil. Bir de demiş ki "belki sorunsuz ama ultra konforsuz". Konforu test sürüşüyle anlarsınız, beğenmezseniz tercih etmezsiniz. Ama o kabul ettiğiniz "sorunsuzluk" var ya, en önemli tercih sebebi zaten.

Bence sürücü ultra takoz yada ultra konforlu araçlar var onlara binsin.Bizim araç fiyatına göre bence ultra konforlu

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Re: Yalıtım

Pzt Eyl 02, 2019 3:32 pm

Bu ülkede ağzı olan konuşuyor, hiç birşey bilmeyip her şeyi bildiğini bizler kadar iddaa eden kaç millet var acaba?
Araba bu ülkede statü göstergesi olarak kullanılıyor, seni A noktasından B noktasına götürmek için hizmet eden bir araç değil, sadece ve sadece statü göstergesi.
Ultra konforsuz diyebilir, takoz da diyebilir, ifade özgürlüğü istediği her şeyi söyleyebilir ama Mevlana'nın çok güzel sözü vardır bu tarz tiplere;

Suskunluğum asaletimdendir. her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye.

O yüzden çok şey etmemek lazım :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
GZIP: On