Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

zgenc84
4*1
Başlık Yazar

Yeni Vitara alsam mı/almasam mı ve aldıktan sonrası

Cum Ağu 02, 2019 3:37 pm

.

En son zgenc84 tarafından Cum Ağu 16, 2019 4:24 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Re: Yeni Vitara alsam mı/almasam mı ve aldıktan sonrası

Cum Ağu 02, 2019 4:20 pm

çok güzel ve dolu bir inceleme yazmışsınız, elinize sağlık.
Güzel günlerde kullanın, kazasız belasız.

Hemen ön karter saç koruma almanızı tavsiye ederim 300 - 350 TL fiyatı var, servisin taktığı ile aynı malzeme. Piyasada bulunuyor, madem araziye giriyorsunuz kesinlikle ihtiyacınız olacaktır.

Bir de yazınız uzun oldugu için takibi zor, paragraflara boşluk yapsaydınız daha rahat takip ederdik :)

rhino
4*2

Cum Ağu 02, 2019 5:48 pm

İyi günlerde kullanın, hayırlı olsun. Doğru bir seçim yapmışsınız. Ben de dağ, tepe, arazi, taşlık ya da bozuk yola arada sırada giriyorum ve karter koruma taktırdım bu sebeple.
Bu arada depo 47 litre ve benim hesabıma göre 5 litre kaldığında ışığı yakıyor gibi.
Ön-arka bar olayını da tam sizin bahsettiğiniz arazide yaklaşma uzaklaşma açıları daralmasın diye tercih etmemiştim.
Stop etmeden önce vitesi N konumuna almak gerekliliği yok sanırım, zira kullanma kılavuzunda da bu yönde bir tavsiye yok. Ama bu şekilde kullanmanızda da bir sakınca yok tabi. Tekrardan hayırlı olsun.

ersinguven
4*2

Prş Ağu 08, 2019 3:38 pm

Aracınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Mod'larla ilgili olarak kullanım kılavuzunda nasıl kullanılacağı belirtilmiştir. Ayrıca turbo şarjla ilgili bölümü de ekliyorum.

[img]<a%20href=[/img]Resim" />

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 2 misafir
GZIP: On