Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kullanıcı avatarı
Atakan
4*2

Re: Cam kaldırma Modülü

Pzr Tem 21, 2019 3:02 pm

sez_maz yazdı:

Ayna otomatik kapama-açma
-Kilitleyince 4 cam otomatik kapama
-4 cam sürücü camı gibi tam otomatik
Şu özellikler var mı aldığınız cihazda

Sayın sez_maz, 

Kullandığım kit sayesinde 4 cam şoför tarafındaki düğmelerden otomatik olarak açıp kapatılabiliyor (şoför tarafındakiler hariç diğer düğmelerden otomatik olmuyor), aracı kilitleyince eğer camlar açık kaldı ise 4 camı ve aynaları otomatik kapanıyor.

sez_maz
4*1

Pzr Tem 21, 2019 11:21 pm

Atakan yazdı:
sez_maz yazdı:

Ayna otomatik kapama-açma
-Kilitleyince 4 cam otomatik kapama
-4 cam sürücü camı gibi tam otomatik
Şu özellikler var mı aldığınız cihazda

Sayın sez_maz, 

Kullandığım kit sayesinde 4 cam şoför tarafındaki düğmelerden otomatik olarak açıp kapatılabiliyor (şoför tarafındakiler hariç diğer düğmelerden otomatik olmuyor), aracı kilitleyince eğer camlar açık kaldı ise 4 camı ve aynaları otomatik kapanıyor.

Aynalar da otomatik kapanıyorsa alacam sizin kitten, aracı kilitleyince dikizlerin kapanması. eski aracım mitsubishi asx'te vardı otomatik kapanan dikiz aynalar, çok karizmatik bir özellik..
Kiti kaça taktırdınız ve servis mi taktı?

Kullanıcı avatarı
Atakan
4*2

Pzt Tem 22, 2019 12:24 pm

Kit'i ben geçen yıl ocak ayında Aliexpresten almıştım. Ankara Tecimeroğlu'nda ücretsiz taktırmıştım. Ama bu ürünü o zaman onlarda ilk kez görüyorlar ve onlarda merak ediyorlardı, o nedenle ücret almamışlardı. Bugün ne olur bilemem.
Şu an hemen hemen aynı özelliklere sahip ürünü Süleyman isminde bir arkadaş 350 TL den satıyor ki şu an bence fiyat açısından bu daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Aliexpreste satılan da 50$, vergisiyle 350 TL'yi geçecektir. Süleyman Bey'e Vitara WhatsApp ya da face grubundan ulaşmanız mümkün.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir
GZIP: On