Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal, E.ONUR, mimleon

dozuysal
4*2
Başlık Yazar

Re: Forumumuz Çok Zayıf

Prş Nis 11, 2019 11:48 pm

Estergon yazdı:
dozuysal yazdı:
Sn.Estergon, her başlığa "güncel" yazarak neyi amaçlıyorsunuz anlayamıyorum?

Sonuçta kendi kendime konusamayacagima göre İlgimi çeken konulara güncel yazarak arkadaşlardan bilgi almak istiyorum...burada ne sakınca var anlamadım?

bilgi almak istediğiniz anlaşılmıyor. zaten bu çağrınıza pek cevap almadığınızı düşünüyorum. Arkadaşlar var mı bir gelişme diye sorabilirsiniz mesela. Son yazılan mesajlarla da bağlantısız. bir konu gündeme getirilmiş 3-5 kişi bilgisini paylaşmış teşekkürler edilmiş bitmiş. Siz 8 ay sonra güncel diye yazarak 7 mesaj önceki cevabı daha da ayrıntılandırmak mı istiyorsunuz? bir teşekkür de siz mi ediyorsunuz? 4 mesaj önceki yoruma aynen katılıyor musunuz? Bu kısımlar tek kelime mesaj ile netleşmiyor onu diyorum.

Estergon
4*2

Re: Forumumuz Çok Zayıf

Prş Nis 11, 2019 11:54 pm

dozuysal yazdı:
Estergon yazdı:
dozuysal yazdı:
Sn.Estergon, her başlığa "güncel" yazarak neyi amaçlıyorsunuz anlayamıyorum?

Sonuçta kendi kendime konusamayacagima göre İlgimi çeken konulara güncel yazarak arkadaşlardan bilgi almak istiyorum...burada ne sakınca var anlamadım?

bilgi almak istediğiniz anlaşılmıyor. zaten bu çağrınıza pek cevap almadığınızı düşünüyorum. Arkadaşlar var mı bir gelişme diye sorabilirsiniz mesela. Son yazılan mesajlarla da bağlantısız. bir konu gündeme getirilmiş 3-5 kişi bilgisini paylaşmış teşekkürler edilmiş bitmiş. Siz 8 ay sonra güncel diye yazarak 7 mesaj önceki cevabı daha da ayrıntılandırmak mı istiyorsunuz? bir teşekkür de siz mi ediyorsunuz? 4 mesaj önceki yoruma aynen katılıyor musunuz? Bu kısımlar tek kelime mesaj ile netleşmiyor onu diyorum.

kvadankpakal adlı kullanici arkadaşımız demiski bir buluşma mi ayarlasak altına başka bir arkadaşımız olabilir yazmış zaten bende aşağıda düşüncemi belirttim zaten ve cevap veren olmadığı için . "..." Alıntı yaparak belki birisi ön ayak olur diye güncel yazdim yani hala organize olunmamis bir konuya değindim...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
GZIP: On