Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

atirtir
4*1

Re: CAM FİLMİ

Prş Haz 07, 2018 10:49 am

Merhabalar; bende ziebartta ısı yalıtım cam filmi ile tüm camları yaptırdım. Bayram sonrası yol tecrübelerini paylaşırım.

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Prş Haz 07, 2018 1:55 pm

Atakan yazdı:
Benim de camları koyultma düşüncem yok aslında. Beyaz tenli olduğum için özellikle güneşin yakıcılığını engelleyecek bir çözüm arıyordum. Atr/atc lerin güneşin uv ışınlarını %99,9 kestiği belirtildiği için en açık rengini düşünmüştüm. Air konusunu ben de listeme aldım, ilk fırsatta Ankara'da bildiğim iki yer var, onlarla görüşeceğim.
Tekrar bende yarattığınız farkındalık için teşekkür ederim.

Ankara'da bildiğim kadarıyla EMR Garage var, orjinal LLumar bayisi, iyi diye duymuştum.
http://navigasyonstore.com

Kullanıcı avatarı
Atakan
4*1

Prş Haz 07, 2018 3:00 pm

Evet bildiğim iki lumar bayiinden biri EMR diğeri ise Başerhan otomotiv
http://www.baserhan.com.tr
Daha önce Başerhan'da boya koruma yaptırmıştım.

ersinguven
4*2
Başlık Yazar

Pzr Haz 24, 2018 8:31 am

Konum Mersin... Llumar air hakikaten işe yarıyor. Araç saatlerce güneşin altında kalmasına rağmen içi fazla ısınmıyor. Film yokken Ankara'da az güneşli havada bile içi çok sıcak oluyordu.

rhino
4*2

Pzt Haz 25, 2018 11:42 am

kvadankpakal yazdı:
Atakan yazdı:
Benim de camları koyultma düşüncem yok aslında. Beyaz tenli olduğum için özellikle güneşin yakıcılığını engelleyecek bir çözüm arıyordum. Atr/atc lerin güneşin uv ışınlarını %99,9 kestiği belirtildiği için en açık rengini düşünmüştüm. Air konusunu ben de listeme aldım, ilk fırsatta Ankara'da bildiğim iki yer var, onlarla görüşeceğim.
Tekrar bende yarattığınız farkındalık için teşekkür ederim.

Ankara'da bildiğim kadarıyla EMR Garage var, orjinal LLumar bayisi, iyi diye duymuştum.
http://navigasyonstore.com

EMR Garage 'a eski aracım için kaput koruma filmi yaptırmıştım. İşçilikleri fena değildi ve işçilikte sorun olursa değiştirme garantisi veriyorlardı. Fiyatları da makul. Donanımhaber 'de çok işlek bir başlıkları vardı ama kapanmış başlık galiba.

Kullanıcı avatarı
Atakan
4*1

Pzt Haz 25, 2018 1:24 pm

DH'deki konusu aktif. Henüz fırsat bulamadım, sanırım ilk fırsatta EMR ye uğrayacağım. Kendilerinden fiyat da almıştım.

Estergon
4*2

Sal Mar 12, 2019 11:55 pm

Arkadaşlar Kısmet olursa cuma günü İstanbul'da cam filmi taktıracagim...bundan önce üç arabama da İstanbul çakmak star oto cam var orada taktirmistim ve hiçbir sorun çıkmamıştı usta çok iyi...( Kapıları sokmeden yapiyor) ayrıca on camada bal rengi 0.5 ultreviolae ışınları kırmak için cam filmi yaptiracagim...İstanbul için düzgün bir yer bilginiz olsun...

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Çrş Mar 13, 2019 8:52 am

Estergon yazdı:
Arkadaşlar Kısmet olursa cuma günü İstanbul'da cam filmi taktıracagim...bundan önce üç arabama da İstanbul çakmak star oto cam var orada taktirmistim ve hiçbir sorun çıkmamıştı usta çok iyi...( Kapıları sokmeden yapiyor) ayrıca on camada bal rengi 0.5 ultreviolae ışınları kırmak için cam filmi yaptiracagim...İstanbul için düzgün bir yer bilginiz olsun...

hocam fiyat bilgisi de paylaşabilirsen fikrimiz olur. ayrıca taktığı cam ve kalitesi felan

Estergon
4*2

Çrş Mar 13, 2019 9:22 am

kvadankpakal yazdı:
Estergon yazdı:

hocam fiyat bilgisi de paylaşabilirsen fikrimiz olur. ayrıca taktığı cam ve kalitesi felan

Tamamdır üstad Kısmet olurda cuma günü izinli olursam taktirdiktan sonra bilgisini ayrıntılı bir şekilde vereceğim...

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Prş May 16, 2019 2:35 pm

Estergon yazdı:
kvadankpakal yazdı:
Estergon yazdı:

Tamamdır üstad Kısmet olurda cuma günü izinli olursam taktirdiktan sonra bilgisini ayrıntılı bir şekilde vereceğim...

Kısmet oldu mu taktırmak?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir
GZIP: On