Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal

Herman
4*1
Başlık Yazar

Suzuki Vitara wifi Ön PARK kamerası

Prş Eyl 13, 2018 1:17 pm

Suzuki Vitara wifi Ön PARK kamerası 

Video Paylaşımı
6 ay dır üstünde çalıştığım Ön Park kamera tamamladım ve video yu ekledim ön kamera aliexpress ten wifi android kamera olarak aldım Daichii multimedia da hiç bir sorunla karşılaşmadım tek sorun arka kamera olduğu için sağdaki nezleler sol da sol dakilerde sağda gözüküyordu çok uzun bir çalışma ve araştırma ve yazılım sayesinde artık rahatlıkla arka Park kamerayı da Ön kamera olarak kullanmayı başardım wifi kamerayı Lambalara Bağladım Lambaları Yaktığımızda 12 saniye sonra otomatik olarak kamera çalışıyor ve menüden Ön Kamera iconu tıkladığınız da Kamera açılıyor Park Çizgileri içinde Uzun lambalara bağladım video da da gördüğünüz gibi Arka vitese taktığımda arka kamera D getirdiğimde de ön kamera çalışıyor 
Aracım GL+ 4x4 eyer GLX olsaydı aynı zamanda park sensörleri ile çalışabilecekti Uzun Bir çalışma sonucu her şey sorunsuz çalışıyor ve Ön kamera sayesinde Park etme ve kaldıra yaklaşma daha güvenli Oluyor NOT: Bu ürün yalnız Park kamerası olarak kullanılabiliyor eyer Ön kamera olarak Kullanırsanız Hızdan dolayı Video netlik kayboluyor ve hafif duraklamalar oluyor Birde Çok Tehlikeli insanın Gözü yolu değil Ekranı izliyor 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir
GZIP: On