Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: alpingen, kvadankpakal, E.ONUR, mimleon

Kullanıcı avatarı
E.ONUR
Moderatör
Başlık Yazar

Suzuki Baleno

Prş May 17, 2018 10:20 am

Merhaba değerli forum üyeleri,
Sıfır baleno techno almayı düşünüyoruz. Kullananlar veya deneme sürüşü yapanlar izlenimlerini belirtebilirlerse sevinirim.  :roll:

biscana
4*2

Re: Suzuki Baleno

Cum May 18, 2018 8:57 am

Merhaba, 
Baleno kullanmadım ama bayide incelemiştim. Boyutuna göre iç meakan geniş diyebilirim. Arka diz mesafesi bence iyi ancak arka koltuklar arka yakın konumlandırıldığından biniş ve inişlerde kafanıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bagaj hacmi de oldukça iyi ama yükleme eşiği yüksek ve derin bir bagaj alnı var. 1.2 litre atmosferik benzinli motor en fazla 90bg güç ve 120 N/m tork üretiyor ki bu değerlerle ne düz ne de  CVT şanzıman kombinasyonundan çok fazla performans beklememek gerek, ancak araç muadillerine göre oldukça hafif (900kg civarı) olduğundan bu motor aşırı bir tüketime sebep olmadan aracı taşıyacaktır kanısındayım. 
Multimedyası en büyük artılarından. 
En büyük eksisi ise bence direksiyonda derinlik ayarını olmaması.
Satın almadan önce her japon otomobilinde olduğu gibi konforlu sürüş posizyonunu bulduğunuzdan kesin emin olmanızı tavsiye ederim. 

Kullanıcı avatarı
E.ONUR
Moderatör
Başlık Yazar

Re: Suzuki Baleno

Çrş May 23, 2018 2:33 pm

biscana yazdı:
Merhaba, 
Baleno kullanmadım ama bayide incelemiştim. Boyutuna göre iç meakan geniş diyebilirim. Arka diz mesafesi bence iyi ancak arka koltuklar arka yakın konumlandırıldığından biniş ve inişlerde kafanıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bagaj hacmi de oldukça iyi ama yükleme eşiği yüksek ve derin bir bagaj alnı var. 1.2 litre atmosferik benzinli motor en fazla 90bg güç ve 120 N/m tork üretiyor ki bu değerlerle ne düz ne de  CVT şanzıman kombinasyonundan çok fazla performans beklememek gerek, ancak araç muadillerine göre oldukça hafif (900kg civarı) olduğundan bu motor aşırı bir tüketime sebep olmadan aracı taşıyacaktır kanısındayım. 
Multimedyası en büyük artılarından. 
En büyük eksisi ise bence direksiyonda derinlik ayarını olmaması.
Satın almadan önce her japon otomobilinde olduğu gibi konforlu sürüş posizyonunu bulduğunuzdan kesin emin olmanızı tavsiye ederim. 

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bende en kısa zamanda test sürüşüne çıkacağım. İncelemelerimi buradan paylaşırım sonra. :)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
GZIP: On