Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: mimleon, alpingen, E.ONUR

Reis
4*1
Başlık Yazar

Servis Hizmet Kalitesi

Prş Eyl 28, 2017 6:30 pm

Merhaba Arkadaşlar;
Servis hizmet kalitesinden ne derece memnunsunuz.Hangi servisten hizmet aldıysanız İl ve servis adını yazarsanız sevinirim.Ayrıca düşük hizmet kalitesi veren servislerde formu okursa kaliteyi arttırabilirler buda biz kullanıcılar için avantaj olur.

Kullanıcı avatarı
magoria
Site Admin

Re: Servis Hizmet Kalitesi

Cum Eyl 29, 2017 3:03 pm

Ben istanbul kosuyolunu kullandim yillik bakimda
Sira falan yok , randevu aliyim dedim ne randevusu siz gelin dediler
İlgi alaka guzel 2,3saatede arabayi verdiler

Reis
4*1
Başlık Yazar

Cum Eyl 29, 2017 4:33 pm

Ben Ankarada birkaç kullanıcıyla tanışma fırsatım oldu.Tecimeroğlu servisinden memnunlar fakat Herter servisinden memnun olmadıklarını hatta yeterli bilgi ve tecrübeye sabip olmadıklarını ilettiler.Birde bu başlığı açmamdaki neden bir kullanıcı olarak neden daha kaliteli bir serviste hizmet almayım.Herkeze sorunsuz keyifli sürüşler.

Allgrip
4*2

Cum Eyl 29, 2017 6:36 pm

Ben de Çorlu'da Ertuğrul'a gidiyorum. Baştan biraz endişeliydim ama aldığım hizmet bu endişemi giderdi.

Bu arada Swift başlığındayız, Admin Bey konuyu taşıyabilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Prş Şub 01, 2018 3:19 pm

Ben aracı Ekim 2017'de Antalya Durmazlar'dan aldım. Sorunsuz ve ilgililerdi.
İkametgah İstanbul olduğu için, aldığımdan beri işlerimi Pendik Aykon servisinde görüyorum.

Aracı aldığımdan beri 2 kere servise gitmem gerekti.
Birincisinde tamamen benim kabahatimden dolayı USB girişini içeri kaçırmıştım, tekrar monte edemedim. Götürdüm iki dakika da hallettiler ama o esnada usta ön kapıların içlerinde sökülme gördü, ben dikkat etmemiştim, bunlar buradan yürür büyür dedi, garantiden değiştirelim dediler, kabul ettim ve kapı içlerini garantiden sorunsuz değiştirdiler, madem kapı içleri değişecek yalıtım malzemesi alayım, o esnada onları da yapar mıyız dedim, usta hallederiz dedi ve işlem sırasında 4 kapıyı da usta ile beraber 1 saatte yalıtım&izolasyon malzemesi ile kapladık. Bu güzelliği kimse yapmaz, Allah razı olsun ondan.

Bir kere de arabayı yıkadıktan sonra geri dönüş kamerası içine su almış, buğu yapmıştı. Götürdüm yine garantiden değişim yaptılar yarım saatte.

Bende bu yüzden Aykon'un yaklaşımından memnun kaldım, sanırım araba bende olduğu sürece hep oraya giderim.

Reis
4*1
Başlık Yazar

Prş Şub 01, 2018 5:27 pm

kvadankpakal yazdı:
İkametgah İstanbul olduğu için, aldığımdan beri işlerimi Pendik Aykon servisinde görüyorum.

Birincisinde tamamen benim kabahatimden dolayı USB girişini içeri kaçırmıştım, tekrar monte edemedim. Götürdüm iki dakika da hallettiler ama o esnada usta ön kapıların içlerinde sökülme gördü, ben dikkat etmemiştim, bunlar buradan yürür büyür dedi, garantiden değiştirelim dediler, kabul ettim ve kapı içlerini garantiden sorunsuz değiştirdiler, madem kapı içleri değişecek yalıtım malzemesi alayım, o esnada onları da yapar mıyız dedim, usta hallederiz dedi ve işlem sırasında 4 kapıyı da usta ile beraber 1 saatte yalıtım&izolasyon malzemesi ile kapladık. Bu güzelliği kimse yapmaz, Allah razı olsun ondan.

Bir kere de arabayı yıkadıktan sonra geri dönüş kamerası içine su almış, buğu yapmıştı. Götürdüm yine garantiden değişim yaptılar yarım saatte.

Bende bu yüzden Aykon'un yaklaşımından memnun kaldım, sanırım araba bende olduğu sürece hep oraya giderim.

Gerçekten adınıza çok sevindim.Keşke Ankarada böyle servisler olsa. 2 tane servis var ikiside birbirinden beter.
Ankara Tecimeroğlu servise gittim birinde 4 adet özel suzuki logolu sibop kapağını kaybettiler.Birindede araç multimedya sistemi değişti hafıza kartlarını kaybettiler(İçinden hafıza kartını almayı unuttum).Birindede tavan aydınlatma arızalandı aydınlatma kutusunun kenarlarında tornavida izleri var seni ararız dediler 6 ay oldu arayan soran yok.Hele servis sahibi bir seferinde bizim oğlan hoş geldin dedi servis sahibini bir anda boğmak yada ağzını burnunu kırmak istedim ya sabır çekip gittim.

Kullanıcı avatarı
kvadankpakal
4*2

Cum Şub 02, 2018 7:34 am

Reis yazdı:
kvadankpakal yazdı:

Gerçekten adınıza çok sevindim.Keşke Ankarada böyle servisler olsa. 2 tane servis var ikiside birbirinden beter.
Ankara Tecimeroğlu servise gittim birinde 4 adet özel suzuki logolu sibop kapağını kaybettiler.Birindede araç multimedya sistemi değişti hafıza kartlarını kaybettiler(İçinden hafıza kartını almayı unuttum).Birindede tavan aydınlatma arızalandı aydınlatma kutusunun kenarlarında tornavida izleri var seni ararız dediler 6 ay oldu arayan soran yok.Hele servis sahibi bir seferinde bizim oğlan hoş geldin dedi servis sahibini bir anda boğmak yada ağzını burnunu kırmak istedim ya sabır çekip gittim.

Üstat, kimsenin ekmeği ile oynamak istemem ama size sunulan hizmet kalitesinden memnun değilseniz, şikayet kaydı oluşturabilirsiniz genel müdürlüğe. Sizinle benzer durumları yaşayan başkaları da varsa havuz oluşmuş olur ve eminim genel müdürlük dikkate alacaktır.
Firma kendine çeki düzen vermeyi deneyebilir yada düzelmezse bayiliği elinden bile alınabilir - tabi satış adetleri çok yüksek ise olmaz - yada Ankara'da başka bir bayilik daha verebilirler başka bir firmaya. Suzuki son 2 senedir özellikle Vitara'da segmentinde lider ve satışlarını arttırarak gidiyor. Distribütörlük de Doğan Holding'de yani önünü ben Türkiye pazarında çok açık görüyorum, bu yüzden eminim birçok girişimci firma, Suzuki'den bayilik almak isteyecektir. Bizlerin, bayilerden aldığımız hizmeti genel müdürlüğe değerlendirmemiz, bu işlemlerde bir parametre olabilir diye düşünüyorum.
Umarım yakın zamanda kafanız rahat şekilde işlerinizi halledebileceğiniz bir servis bulursunuz.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir
GZIP: On