Suzuki Vitara Bilgilendirme Forumu

Moderatörler: mimleon, alpingen, E.ONUR

candiroglu81
4*1

Re: Vitra ilk kurulum, bilgiler...İlk sayfa Güncellemeli

Cum Haz 09, 2017 1:13 pm

ucalhan20 yazdı:
arkdaşlar ben denizliden uğur. öncelikle hepinize selamlar, yeni suzuki vitara gl+ 4x4 aracımı dün teslim aldım. multi medya ekranı ile ilgili sorunlarım var. 1. google play eşleştirme yapamıyorum.2. google hesabımı ekleyemiyorum seçeneğe tıklama olmuyor. youtubeden izlediğim videolardaki gibi ekstra ayarlardan şifreyi 123456 yazınca hiçbirşey çıkmıyor. 2017 modellerde bir kısıtlama mı var acaba. yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla

Şifreyi 61808683 olarak dene

Allgrip
4*2

Cum Haz 09, 2017 10:12 pm

Uğur Bey, hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz.
candıroğlu81 arkadaşımızın yazdığı şifreyi deneyiniz.

ihkaya
4*1

Prş Tem 20, 2017 10:10 pm

Merhaba arkadaşlar.
1 aylık vitara GL+ plus kullanıcısıyım. 2-3 gün önce ekran görüntüsü gitti. Ama ses var. Arka kamera da da görüntü yok. Tuşlar işliyor. 10 çalıştırmanın 1 inde görüntü geliyor. Servise götürmeye elim değmedi. Bu vitaralarda rutin bir hata mı, benim şansıma mı yoksa kulanım hatası mı anlamadım.
Resetledim çözüm olmadı.
Sıkıntı nedir, fikri olan, aynı durumu yaşayan ve çözümü bilen var mı arkadaşlar?

birisi
4*1

Cum Tem 21, 2017 10:47 am

ihkaya yazdı:
Merhaba arkadaşlar.
1 aylık vitara GL+ plus kullanıcısıyım. 2-3 gün önce ekran görüntüsü gitti. Ama ses var. Arka kamera da da görüntü yok. Tuşlar işliyor. 10 çalıştırmanın 1 inde görüntü geliyor. Servise götürmeye elim değmedi. Bu vitaralarda rutin bir hata mı, benim şansıma mı yoksa kulanım hatası mı anlamadım.
Resetledim çözüm olmadı.
Sıkıntı nedir, fikri olan, aynı durumu yaşayan ve çözümü bilen var mı arkadaşlar?

Merhabalar. Aynı sorun Çarşamba günden beri  bende de başladı. Aracı sabah çalıştırdığımda ekran görüntüsü gelmiyor. Aynı bahsettiğin gibi arka planda radyo ve tuşlar gibi her fonksiyon çalışıyor ama ekranda görüntü yok. 10-15 dk sonra ekran geliyor ve daha sonraki çalıştırmalarda sorun olmuyor. Taki aracı uzun zaman kapatıncaya kadar. Fırsat bulunca servise götürüp soracağım. Sorduğumda tekrar bilgi paylaşırım.

Allgrip
4*2

Cum Tem 21, 2017 12:41 pm

Bende böyle bir problem yok. Size tavsiyem; kontağı kapamadan önce çalışan tüm fonksiyonları kapatmanız ve aracınızı çalıştırdıktan hemen sonra değil de, kısa bir süre sonra fonksiyonları açmanızdır.

birisi
4*1

Cum Tem 21, 2017 1:04 pm

Allgrip yazdı:
Bende böyle bir problem yok. Size tavsiyem; kontağı kapamadan önce çalışan tüm fonksiyonları kapatmanız ve aracınızı çalıştırdıktan hemen sonra değil de, kısa bir süre sonra fonksiyonları açmanızdır.

Ben araca binmek için satın alıyorum. Araç bana binsin diye değil. Her aracı çalıştırdığımda böyle uğraşırsam satarım ben bu aracı. 

Allgrip
4*2

Cum Tem 21, 2017 5:01 pm

Vitara kimseye binmez merak etmeyiniz. Ben tüm araçlarda, elektronik aletlerde olması gerekeni söylüyorum. Jaguar'a da binseniz, Range Rover'a da binseniz fark etmez.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
GZIP: On